Jerzy Węgorkiewicz

Współpraca z Łukaszem i DigitalZone jest przyjemnością, którą mam okazję doświadczać już od kilku lat. Profesjonalizm i dbałość o szczegóły pozwoliła na osiągnięcie sukcesu, każdego z naszych wspólnych projektów. Z radością szukam okazji do kolejnego wspólnego projektu.

Szymon Panfil

Miałem przyjemność współpracować z Łukaszem przy tworzeniu dużej platformy e-learningowej. Pracowaliśmy nad tym projektem przez ponad rok i przezwyciężyliśmy wszelkie pojawiające się problemy. Łukasz był zawsze bardzo profesjonalny, zaangażowany i pełen pomysłów. Mogę polecić współpracę z nim.

Szymon Berbeka

Z Łukaszem współpracuje regularnie od 2013 roku, i przez ten czas zrealizowaliśmy kilkanaście projektów IT. Łukasz był świetnym wyborem zarówno dla niskobudżetowych stron, które potrafił wraz ze swoim zespołem sprawnie postawić, jak i większych kampanii marketingowych, dla których zapewniał skomplikowany system stron i aplikacji, które zdawały egzamin. Polecam.

Mateusz Marek Słoń

Łukasz realizował projekty dla kilku moich firm. Tym co wyróżnia współpracę z Łukaszem jest wielopłaszczyznowe podejście do zadania. Tworząc koncepcje, łączy swoją wiedzę managerską, marketingową i technologiczną, dzięki czemu widzi więcej detali, które wpływają na postrzeganie i wyniki sprzedażowe produktu lub przedsiębiorstwa.

Łukasz Wieczorek

Z Łukaszem i jego firmą DigitalZone mam przyjemność współpracować od 2009 roku. Zrealizowaliśmy ponad 20 projektów, podczas których mogłem docenić pełne zaangażowanie w powierzone zadania i profesjonalizm przy ich wykonywaniu. Dzięki połączeniu doświadczenia technologicznego, marketingowego i biznesowego wykonane projekty spełniały postawione przed nimi cele. Polecam DigitalZone jako sprawdzonego partnera biznesowego!